Wczytuję...

Jak zacząć?

W tym miejscu opiszemy jak rozpoczynamy współpracę oraz jak wykorzystujemy platformę i system internetowy w naszym biurze rachunkowym w codziennej pracy.

Biuro rachunkowe Księgowamielec.pl łączy online tradycyjne świadczenie usług księgowych z nowoczesną technologią IT, poprzez wdrożoną platformę księgową .

Jak zacząć?

Jeżeli jesteś już Klientem KsięgowaMielec.pl - kliknij proszę w LOGOWANIE oraz wprowadź tylko swój login i hasło, których otrzymałeś lub skorzystaj z adresu: http://login.ksiegowamielec.pl// oraz kliknij na przycisk Zaloguj się .


Oferta i rejestracja w systemie dla nowych Klientów

Na początku proponujemy zapoznać się z OFERTĄ BIURA RACHUNKOWEGO i PLATFORMY KSIĘGOWEJ. W przypadku akceptacji naszej Oferty i zamieszczonego CENNIKA należy kliknąć na przycisk Wybieram przy wybranym przez Siebie Pakiecie i wysłać do nas Zapytanie oraz uzupełnić podstawowe dane: Jeżeli jesteś nowym klientem wprowadź:
  • nazwę firmy
  • adres e-mail, który jednocześnie będzie loginem do systemu
  • Nip Firmy lub KRS
  • przeczytaj i zaakceptuj regulamin serwisu i politykę prywatności
  • oraz kliknij na przycisk WYŚLIJ
W przypadku, gdy:
  • prowadzisz działalność w formie spółki kapitałowej, Fundacji lub wymaga ona prowadzenia pełnej księgowości,
  • ilości dokumentów i innych zdarzeń może przekraczać te wymienione w standardowych Pakietach i Cenniku
  • lub masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości przed rozpoczęciem współpracy
Napisz proszę do nas za pomocą formularza kontaktowego. Opiekun Klienta skontaktuje się z Tobą telefonicznie, lub mailowo by ustalić szczegóły dotyczące prowadzonej działalności i przygotujemy Dedykowaną Ofertę.

Umowa z biurem rachunkowym

Po rozmowie telefonicznej, lub spotkaniu - na Twój adres mailowy zostanie przesłane Potwierdzenie Zawarcia Umowy o prowadzenie księgowości wraz z załącznikami.

Samo otrzymanie umowy na pocztę e-mail nie stanowi jej zawarcia - potrzebny jest dodatkowo Twój podpis. Wydrukuj umowy w dwóch egzemplarzach, podpisz oraz odeślij do nas na adres:

FINANSE GROUP Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Nowa 46
39-300 Mielec

Mimo iż działanie naszego biura rachunkowego oparte jest na formie online, to potwierdzenie zawarcia umowa o prowadzenie usług księgowych w formie papierowej jest niezbędna ze względu na wymogi stawiane przez kontrolerów z organów skarbowych.

____ a resztę instrukcji prześlemy mailem , oraz będziemy w kontakcie bezpośrednim lub mailowym ....